Українську патріотичну перекличку влаштували ультрас кишинівського «Зімбру» під час фінального матчу Кубка Молдови з тираспольським «Шерифом», котрий відбувся 25 травня.
Молдавські ультрас зарядили «Слава Україні! Героям слава». ВІДЕО
У фіналі Кубка Молдови ультрас влаштували патріотичну перекличку.