«Таврія» була потрібна, коли була можливість деребанити спонсорські гроші. Нічим іншим пояснити сповзання клубу в останні роки неможливо - ризикну претендувати на авторство афоризму: «Якщо щось можна пояснити корисливістю, решту мотивів можна не шукат». Навіть дурість і непрофесіоналізм, яких теж вистачало з головою, -
повідомляє matchday.com.ua.
Ну а зараз достатньо заяви про те, що «Перша ліга до нас не поїде». До речі, я б посперечався: це вища дріб прем'єр-ліга літає на літаках, які не можуть сідати в Криму - стало бути, у кращому випадку летіти до Херсона або Миколаєва, а звідти автобусом наші королі через всю Україну наземним транспортом не подорожують; а от Перша і Друга роз'їжджають і не надто вередують.
Загалом, питання Криму - трохи іншого порядку. І ще спробуй визнач, що тут первинне - політика чи елементарне фінансування.