Сергій Люлька продовжив контракт із «Динамо»

Динамо Київ 30 Травня, 09:09
Захисник Сергій Люлька продовжив контракт із «Динамо» до грудня 2016 року.

Захисник Сергій Люлька продовжив контракт із київським клубом до грудня 2016 року.

У минулому сезоні футболіст на правах оренди виступав за ужгородську «Говерлу», де отримав хороший досвід та ігрову практику (провів у чемпіонаті України 23 матчі, в Кубку України 1 матч).

Зараз Люлька повернувся до Києва, де хоче довести наставнику «Динамо» Сергію Реброву свої претензії на місці у складі першої команди.