Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров прокоментував для Dynamo.kiev.ua інформацію про те, що тренерський штаб його команди може поповнити екс-дінамівець Олег Венглинський, який нібито вже навіть отримав відповідну пропозицію від столичного клубу.
«Зізнатися, здивований появою такої інформації. Я не відмовляюся від своїх слів, що тренерський штаб «Динамо», можливо, поповниться ще одним фахівцем. Але поки нікому з тренерів ми пропозицій не робили. У тому числі і Олегу Венглинському», - сказав Ребров