Олег Венглинський: «Діалог з «Динамо» був»

Динамо Київ 30 Травня, 10:13
Екс-нападник київського «Динамо» Олег Венглинський прокоментував інформацію про те, що він може увійти до тренерського штабу його колишньої команди.

Екс-нападник київського «Динамо» Олег Венглинський прокоментував для Dynamo.kiev.ua інформацію про те, що він може увійти до тренерського штабу його колишньої команди.

«Пропозиція від «Динамо»? Це поки на рівні чуток. Команда у відпустці, так що зараз всі ці розмови ні про що.

При цьому я не можу сказати, що взагалі не було ніяких контактів з клубом. Діалог з «Динамо» був. Але не на тему входження до тренерського штабу Реброва, а з приводу іншого напрямку роботи.

Ось вийде команда з відпустки, і буде, як то кажуть, друга частина марлезонського балету. А поки на цей рахунок нічого більш сказати не можу - не люблю бігти попереду паровоза», -

сказав Венглинський

.