Екс-нападник київського «Динамо» Олег Венглинський прокоментував для Dynamo.kiev.ua інформацію про те, що він може увійти до тренерського штабу його колишньої команди.
«Пропозиція від «Динамо»? Це поки на рівні чуток. Команда у відпустці, так що зараз всі ці розмови ні про що.
При цьому я не можу сказати, що взагалі не було ніяких контактів з клубом. Діалог з «Динамо» був. Але не на тему входження до тренерського штабу Реброва, а з приводу іншого напрямку роботи.
Ось вийде команда з відпустки, і буде, як то кажуть, друга частина марлезонського балету. А поки на цей рахунок нічого більш сказати не можу - не люблю бігти попереду паровоза», - сказав Венглинський