Колишній гравець «Динамо-2» Ігор Мединський у розмові з журналістом 1927.com.ua розповів про причини свого переходу до друголігового ФК «Тернопіль», про важливість довіри від тренерів та назвав свого футбольного кумира.
- Чому ти перейшов із першолігового «Динамо-2» до друголігового ФК «Тернопіль»?
- Перейшов у зв’язку з тим, що останнім часом отримував мало ігрової практики. І мені не довіряли місце в складі. На той час для мене головним було грати, тому перейшов в ФК «Тернопіль».
- Ситуація в країні якось вплинула на твій перехід чи на твою гру?
- Ситуація в країні ніяким чином не вплинула ні на мій перехід, ні на мою гру. Вплинула вона емоційно і психологічно, тому що я українець і дуже переживав за майбутнє свого народу.
- Чи була у тебе розмова тет-а-тет з Хацкевичем до переїзду в ФК «Тернопіль»? Що він тобі побажав і чим мотивував твій перехід?
- Розмова була. Через те, що це було моє рішення перейти в інший клуб, він зрозумів і побажав удачі.
- Доводилось спілкуватись з колишнім тренером «Динамо» Олегом Блохіним або з теперішнім - Сергієм Ребровим?
- З Олегом Володимировичем в мене розмови не було. А що стосується Сергія Станіславовича, то він був моїм першим тренером в «Динамо-2» і доволі непогано ставився до мене.
- Є бажання повернутися в «Динамо» і грати там на найвищому рівні?
- На рахунок першої команди, то звісно, я б хотів туди попасти, грати на високому рівні та при хорошому тренері.
- Як ти вважаєш, чого тобі не вистачає, аби конкурувати з основними гравцями «Динамо»?
- На мою думку, не тільки мені, але і всім молодим футболістам не вистачає досвіду та довіри від тренерів. Від молодих хочуть все і відразу, а так не буває. Потрібні час, досвід і терпіння.
- Хто з гравців «Динамо» тобі найбільше подобається своєю грою, на кого ти хочеш бути схожим?
- З самого дитинства мені подобається тільки один футболіст, який не має нічого спільного з «Динамо», це бразилець Роналдіньйо. Ось на кого я рівняюсь. Але все-таки в «Динамо» хочеться відмітити молодих українців, які не уступають в класі закордонним футболістам.
- В дитинстві в якій команді мріяв грати?
- Звичайно, дитяча мрія була завжди виступати за одного із грандів Іспанії: «Реал» або «Барселону».
- З ким із гравців основого складу «Динамо» ти підтримуєш стосунки?
- Ну з тих, кого я поближче знав раніше, це Макаренко і Калітвінцев. Але після мого переходу я не так часто з ними спілкуюсь.
- Збираєшся їхати на Чемпіонат Світу? За кого будеш вболівати? Кого вважаєш фаворитом?
- На Чемпіонат світу, звичайно, поїхати не вийде, але буду пильно слідкувати. Вболівати буду за Бразилію, але фаворитами вважаю, звичайно ж, Іспанію та Португалію.
Розмовляв Ігор Гусаков