Раніше група активістів звернулася через соціальну мережу з таким проханням. Але їм було відмовлено, пише NewsOboz.org з посиланням на Газета.иа.
До них довели, що на трибунах можна лише російський і норвезька прапори.
Тих, хто порушить дане правило, обіцяють видалити зі стадіону.
Зазначимо, що товариський матч Норвегія Росія відбудеться в Осло в суботу, 31 травня.