Павло Полегенько: «Основна мета моєї гри – щоб «Динамо» зростало»

Динамо Київ 31 Травня, 08:12
19-ти річний півзахисник київського «Динамо» Павло Полегенько в інтерв’ю 1927.com.ua розповів про молодіжну команду та плани на майбутнє.

19-ти річний півзахисник київського «Динамо» Павло Полегенько в інтерв’ю 1927.com.ua розповів про молодіжну команду та плани на майбутнє.

- Яка атмосфера була в «Динамо» після від'їзду до збірної України?

- Атмосфера в команді була хороша. Ми відіграли багато хороших і важких матчів і я думаю, що невелика відпустка повинна піти тільки на користь.

- Які підсумки для молодіжки можеш підвести?

- Ми вважалися наймолодшим дублем серед всіх дублів цього року. Я вважаю, що ми могли закінчити чемпіонат на вищій сходинці в турнірній таблиці. Але нічого… Я сподіваюся, в наступному сезоні ми все виправимо на краще.

- Чи була розмова з Валентином Белькевичем з приводу твого майбутнього?

- Я неодноразово говорив з Валентином Белькевичем. Він мені завжди говорив, щоб я ріс як футболіст, і тоді це не залишиться непоміченим. З Сергієм Ребровим і з Олегом Блохіном у мене діалогів не було.

- Готовий конкурувати за місце в основі?

- Я намагаюся від усіх сил, а далі - вирішувати тренерам.

- Конкурентів своїх знаєш?

- Ярмоленко, Ленс, Калітвінцев, Цуріков, Гусєв…

- Що для тебе «Динамо»?

- Я все життя мріяв грати за «Динамо « Київ. З самого дитинства вболіваю за «біло-синіх» і основна мета моєї гри – щоб цей клуб зростав.

Розмовляв –

Ігор Гусаков