Олександр Хацкевич: «Гравці знають, хто поїде на збори з першою командою»

Динамо Київ 31 Травня, 08:43
Головний тренер «Динамо-2» Олександр Хацкевич в інтерв’ю «Динамо» веб-ТБ» розповів про матч з Буковиною та про гравців, котрі поїдуть на збір з основною командою.

Наставник «Динамо-2» Олександр Хацкевич в інтерв’ю «Динамо» веб-ТБ» розповів про матч з Буковиною та про гравців, котрі поїдуть на збір з основною командою.

«Радує те, що отримали позитивний результат. Говорячи про саму гру: було багато боротьби протягом усього матчу, особливо в першому таймі. Потрібно віддати належне «Буковині»: з таким-то проблемами виходити на поле і битися в кожному матчі, - дорогого коштує.

Обидві команди продемонстрували сьогодні свій характер, тому результат міг обернутися як в одну, так і в іншу сторону. Наша реалізація моментів у цьому матчі, звісно, залишала бажати кращого. Без удачі у футболі теж не можна, але ті можливості, які сьогодні упустив Маїк ... Три стовідсоткових моменти у нього було!

Результат сьогодні у нас стояв на першому місці, тому, можливо, і яскравої гри не вийшло. М'яч особливо в центрі поля не затримувався, була якась метушня в діях футболістів, але було присутнє бажання перемогти, адже ніхто не хотів поступатися.

Забили ж ми там, де не чекали - пройшов дальній удар. Вийшла хороша гра у виконанні обох команд. Так, звичайно, рішення вже прийнято, ніхто з Першої ліги не вилітає, але на полі все одно була боротьба. З першої і до останньої хвилини поєдинку.

Я сьогодні розмовляв з кожним з гравців, так що вони знають, хто поїде на збори з першою командою, а хто почне підготовку в «Динамо-2». Найголовніше, щоб хлопці здоровими повернулися з відпустки».