Колишній гравець київського «Динамо» Олег Кузнєцов розповів, чим йому запам'ятався минулий сезон в чемпіонаті України.
«
Цей сезон запам'ятається гучним провалом київського «Динамо», яке вперше в історії залишилося взагалі без медалей. Запам'ятаються благородний вчинок Джаби Канкави, який врятував Олега Гусєва, матчі без уболівальників, переноси ігор і невизначеність з фіналом Кубка України», - цитує інтерв'ю Кузнєцова газеті «Експрес» dynamo.kiev.ua