Про це повідомляє телеканал ТВі.
За інформацією ТВі, на місці барикад біля стадіону «Динамо ім. В.В.Лобановського» повинен з'явитись меморіал Героям Небесної Сотні. Про це домовились лідери Самооборони Майдану і віце-президент УЕФА Григорій Суркіс.
Коли саме з'явиться меморіал поки що невідомо.
Нагадаємо, сьогодні почали розбирати частину барикад як на самому Майдані Незалежності так і біля стадіону «Динамо».