ЧС-2014: за кого вболіває наша збірна?

Динамо Київ 1 Червня, 10:55
Менше двох тижнів залишається до старту ювілейного 20-го мундіалю, який вдруге в історії пройде в Бразилії.

На жаль, це свято футболу пройде без участі збірної України, гравці якої змушені будуть стежити за матчами в якості глядачів. Як і у кожного вболівальника, у них є свої фаворити. Хто вони, з'ясовував «Футбольний клуб».



Півзахисник пітерського «Зеніту» і збірної України Анатолій ТИМОЩУК:

«Я думаю, що мундіаль можуть виграти бразильці - я віддаю їм перевагу, принаймні, на їх стороні. Якщо вони будуть показувати такий же футбол, як на Кубку конфедерацій у грі проти Іспанії, то, безсумнівно, саме підопічні Сколарі будуть головними фаворитами. Це буде важко, адже багато гравців збірної Бразилії пережили непрості часи у своїх клубах. Безумовно, одними з фаворитів вважаю німців. Останні чемпіонати Європи і світу іспанці вигравали, але я не думаю, що цього разу вони не зможуть це зробити. І не виключаю, що одна з команд стане відкриттям турніру. Буду з задоволенням чекати чемпіонат світу і буду вболівати за тих хлопців, яких знаю».



Нападник київського «Динамо» і збірної України Андрій ЯРМОЛЕНКО:

«Вболівати я не буду ні за кого. Просто буду дивитися хороший футбол, насолоджуватися видовищем і, звичайно, трохи шкодувати про те, що в Бразилії не буде української збірної. Але це вже зовсім інша історія».



Захисник «Дніпра» і збірної України Артем ФЕДЕЦЬКИЙ:

«За кого буду вболівати на ЧС-2014, поки не знаю. За французів точно не буду, а за інших... Просто буду дивитися, якщо вдасться. Адже ми на зборах будемо, а там різниця в часі, матчі будуть вночі. А французам я б побажав, щоб вони з групи не вийшли (посміхається)».



Голкіпер «Шахтаря» і збірної України Андрій П'ЯТОВ:

«Навіть не знаю, як вийде. Якщо буду дивитися матчі - тільки заради спортивного інтересу. А за когось конкретно вболівати не планую».



Півзахисник «Динамо» і збірної України Сергій СИДОРЧУК:

«Обов'язково буду слідкувати за перипетіями чемпіонату світу, інакше і бути не може. Хотілося б, щоб виграли німці. Мені дуже подобається як грає Месут Езіл. Щоправда, він трохи здав після переходу з «Реала» в «Арсенал», його гра стала трохи зім'ятою. Сподіваюся, що на чемпіонаті світу він, як і вся команда, вистрілить».



Нападник «Рубіна» і збірної України Марко ДЕВІЧ:

«Буде важко дивитися мундіаль. Доведеться згадувати, чому ми туди не потрапили, програвши французам з рахунком 3:0. Дуже шкода, що нас не буде на чемпіонаті світу. За кого буду вболівати? На ЧС-2014 поїдуть Боснія та інші балканські команди, але я не думаю, що буду особливо стежити за турніром. У будь-якому випадку за Францію точно вболівати не буду»! (Сміється)



Захисник «Шахтаря» і збірної України В'ячеслав ШЕВЧУК:

«На чемпіонаті світу вболіватиму за своїх одноклубників, тобто, за збірні Хорватії та Бразилії. У Хорватії це Даріо Срна і Едуардо. Також буду вболівати за наших збірників бразильців - нехай їх поїде як можна більше. А також за бразильців, які раніше виступали за нас».



Півзахисник «Металіста» та збірної України ЕДМАР:

«Чемпіонат світу? Піду, якщо буде час і квитки. Я буду вболівати за Бразилію, яка грає вдома, і у якої буде хороша підтримка вболівальників».



Нападник «Чорноморця» і збірної України Олексій АНТОНОВ:

«Вболівати точно буду, але ще не визначився за кого. Більше симпатій до Бразилії, однак я ще подумаю над цим питанням. Матч з Францією я дивився, тому французів підтримувати не буду. Лише побажати їм удачі, яка, безсумнівно, стане в нагоді». (посміхається)



Захисник «Іллічівця» і збірної України Іван ОРДЕЦЬ:

«Буду вболівати за іспанців або англійців. Мені по душі чемпіонат Англії, але на рівні збірних віддаю перевагу команді Іспанії».



Півзахисник «Шахтаря» і збірної України Тарас СТЕПАНЕНКО:

«В першу чергу буду вболівати за збірну Німеччини - мені дуже імпонує гра німців. Ну і, звичайно, за Хорватію - адже там грають наші хлопці: Срна і Едуардо. Є, звичайно, в «Шахтарі» ще бразильці-збірники, але вони і так вважаються фаворитами чемпіонату - за них і без мене півсвіту вболівати буде».



Головний тренер збірної України Михайло ФОМЕНКО:

«Вболівати на чемпіонаті світу буду точно не за Францію (сміється). Якщо серйозно, то буду спостерігати за тими командами, в яких можна чогось повчитися. Іспанія, Німеччина, Англія...»