У Прем`єр-лізі буде не 16, а 14 команд?

Динамо Київ 1 Червня, 14:23
В ефірі телеканалу «Футбол 1» гравець ПФК «Олександрія» Сергій Старенький розповів, що з наступного сезону в Прем'єр-лізі буде 14 команд.

В ефірі телеканалу «Футбол 1» гравець ПФК «Олександрія» Сергій Старенький розповів, що з наступного сезону в Прем'єр-лізі буде 14 команд.

«Коли вчора Бальчос (президент ПФЛ - Ред.) вручав медалі, то сказав, що в Прем'єр-лізі буде не 16, а 14 команд. Виходить «Олімпік». Не будуть приймати участь дві кримські команди, а також київський «Арсенал», -

розповів Сергій.