Польські фанати у 2006 році дещо знали про президента Росії, написали ультрас «Динамо» на своїй сторінці у «Вконтакте».
Так, під час матчу «Шахтар» - «Легія» польські фанати, що були присутні на трибунах заспівали про президента Путіна.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Польські фанати у 2006 році дещо знали про президента Росії, написали ультрас «Динамо» на своїй сторінці у «Вконтакте».
Так, під час матчу «Шахтар» - «Легія» польські фанати, що були присутні на трибунах заспівали про президента Путіна.