Ветерани київського «Динамо» провели гру з ветеранами «Ворскли»

Динамо Київ 1 Червня, 17:53
Сьогодні на стадіоні «Ворскла» у Полтаві відбувся матч ветеранів полтавського клубу з київськими динамівцями.

Як повідомляє сайт «Новини Полтавщини», матч закінчився з рахунком 2:2. На перших хвилинах матчу «Ворскла» впевнено повела гру, і вже в першому таймі ворскляни забили у ворота суперника два голи. Однак динамівці почали відіграватися наприкінці першого тайму, і в результаті на перерву команди пішли вже з рахунком 2:1. Ще один гол, який зрівняв рахунок, стався у другому таймі.
Зустріч організатори свята приурочити до 5-річчя перемоги «Ворскли» в Кубку України.
Саме у цей день, рівно п’ять років тому, «Ворскла» під керівництвом Миколи Павлова вписала в історію полтавського футболу яскраву та вагому перемогу – завоювання Кубка України.