Президент СК «Таврія» Сергій Куніцин розповів телеканалу «Футбол 1» про
можливість входження
«Таврії» та «Севастополя»
до російського чемпіонату.
«Я думаю, що ці команди грали б і в чемпіонаті України. Просто вся проблема в тому, що на сьогоднішній день обидва клуби нікому фінансувати. В Україні вже нікому фінансувати, а в Росії - ще нікому. Не знайшли спонсорів, а часу залишається мало.
Основні гравці - особливо в «Таврії», в «Севастополі» ситуація краще - вже покинули команду. Жодні збори непроводяться. Там практично залишився лише дублюючий склад.
Ходять розмови, що якщо їх заявлять в російський чемпіонат, то команди можуть, знаєте, «скинутися» і віддати їм в оренду якихось футболістів. Але я не переконаний, що це зробить «Таврію» і «Севастополь» конкурентноспроможними в РФПЛ, навіть якщо це відбудеться, - резюмував Куніцин.