По завершенні чемпіонату України сімферопольська «Таврія» втратила місце в еліті українського футболу. Гравці пішли у відпустку в повному невіданні про свою подальшу долю. І досі ніхто з них не знає, чого чекати далі. Не знає нічого про майбутнє і керівництво клубу. Про що в ексклюзивному інтерв'ю кореспонденту XSPORT Руслану Виниченко повідав генеральний директор «Таврії» Олександр Бойцан.
- Міністр спорту Росії Віталій Мутко нещодавно заявив, що шість клубів з Криму будуть переведені під юрисдикцію російського футбольного союзу. «Таврія» у цьому списку...
- Послухайте, «Таврія» - український клуб і поки що вона їм і є. Ніяких статутних змін в клубі не сталося. Поки ми не побачимо офіційно документів, немає ніякого сенсу все це коментувати. Якщо міністр про це говорить, то він, напевно, думає, про що він говорить. Але поки в правовому полі ми нічого не підписали. Я думаю, що найближчим часом в клубі нам все оголосять.
- А що з гравцями? Хтось, може, ще пішов?
- Крім тих гравців, які покинули «Таврію» під час чемпіонату, поки ніхто контракт не розривав. Все залишається на тому ж рівні, всі футболісти чекають. Зрозумійте, вони всі живі люди і просто хочуть розуміння, що ж відбуватиметься далі. Як тільки ми це все самі зрозуміємо, все організуємо, то ви відразу все це почуєте, прочитаєте на офіційних сайтах. Мі нічого приховувати не будемо і все розповімо.
- Українці, які виступають в команді, в чемпіонаті Росії виявляться легіонерами. Їм буде надано якийсь особливий статус?
- Не буде ніякого статусу. У чемпіонаті Росії всі вони будуть легіонерами. Ось звідси виникає багато питань і з комплектування команди, адже ніхто ніяких привілеїв для «Таврії» робити не буде.
- Тобто, можливо, вийде ситуація, що в екстреному порядку доведеться запрошувати в команду росіян?
- Ми зараз розглядаємо питання гіпотетично, що може бути. Так, можливо, доведеться спішно збирати нову команду. Але давайте дочекаємося того моменту, коли це питання потрібно буде вирішувати практично.