Старший тренер «Динамо-2» Олександр Хацкевич повідомив офіційному клубному сайту про плани своєї команди у міжсезоння:
- Після відпустки команда збирається 20-го червня, 21-го і 22-го - медогляд, і з 23-го числа ми починаємо працювати. Думаю, до цього часу вже буде відомий регламент наступного чемпіонату, скільки команд в ньому буде брати участь і т.д. Ми нікуди не їдемо, працювати плануємо в Києві, у нас тут досить хороші умови, наша база в нашому розпорядженні.