Шевченко повертається в київське «Динамо»

Динамо Київ 3 Червня, 13:47
22-річний голкіпер Олексій Шевченко, який провів весняну частину сезону на правах оренди в «Говерлі» (1 матч в основі), повертається в «Динамо».

22-річний голкіпер Олексій Шевченко, який провів весняну частину сезону на правах оренди в «Говерлі» (1 матч в основі), повертається в «Динамо».

- Моя оренда в Ужгороді закінчилася, я знову в Києві. Правда, враховуючи той факт, що контракт з клубом ще на один рік продовжив Олександр Шовковський, думаю, мені буде важко поборотися за місце в складі.

Тому найбільш ймовірним і прийнятним варіантом бачу, якщо «Динамо» знову віддасть мене в оренду, де я нарешті зможу мати постійну ігрову практику, -

відзначив Шевченко в інтерв'ю sport-express.ua

.