Головний редактор журналу «Футбол» на своїй конференції на
M
atch
D
ay оцінив роботу Олексія Михайличенка в тренерському штабі київського «Динамо».
- Чи не здається вам, що дуже багато марно недооцінюють роботу Олексія Михайличенка в ролі головного тренера?
- Здається, я не раз писав про це. Саме тому більша частина мого цілком реального оптимізму при приході Блохіна була пов'язана саме з Михайличенко в його штабі.