Луческу: Буду останнім, хто залишить «Шахтар»

Футбол України 3 Червня, 15:15
Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу в інтерв'ю SoFoot розповів про те, що своє найближче майбутнє пов'язує саме з донецьким клубом.

Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу в інтерв'ю SoFoot розповів про те, що своє найближче майбутнє пов'язує саме з донецьким клубом.

- Подивимося, як буде розвиватися ситуація в найближчі дні. Чекаємо, яке рішення прийме ФФУ. В даний момент ми працюємо над тим, щоб пройти збори в Австрії та Швейцарії. Ми там зіграємо з «Сент-Етьєном» і «Ліоном».

Я побудував цю команду, зробив все для того, щоб її визнали на міжнародному рівні. Не знаю, що принесе нам майбутнє, але можу сказати одне: я не збираюся залишати клуб, його президента і вболівальників, -

повідомляє «Террикон».

У мене контракт з «Шахтарем», і я маю намір відпрацювати його до кінця. Буду останнім, хто залишить «Шахтар», - заявив Луческу.