Ультрас «Динамо» разом з «чорними чоловічками» вирушили на допомогу батальйону «Азов». ФОТО+ВІДЕО

Динамо Київ 3 Червня, 19:32
У вівторок 51 доброволець поповнив лави спецбатальйону «Азов», який бореться із озброєними сепаратистами на Сході України

. Батальйон було сформовано два місяці тому.

Серед тих, хто, ризикуючи життям, їде боротися за свою країну, є і хлопці з ультрас «Динамо» Київ. Про це повідомляє офіційна сторінка WBC у Facebook.