Дмитро Джулай: «Вже перед початком сезону було зрозуміло, що у «Динамо» немає жодного шансу виграти титул»

Динамо Київ 4 Червня, 05:56
Відомий український футбольний коментатор Дмитро Джулай в ефірі «Радіо Ера» поділився думкою про виступ київського «Динамо» в минулому сезоні.

Відомий український футбольний коментатор Дмитро Джулай в ефірі «Радіо Ера» поділився думкою про виступ київського «Динамо» в

минулому сезоні.

«Динамо» зараз - це справжній біль. Але біль теж буває різним. Можна програти титул в останніх турах, як це було в 2002 році, коли ще наклалися трагічні обставини смерті Валерія Васильовича Лобановського. А можна починати сезон і розуміти, що у тебе немає ні єдиного шансу. Жодного! Ось це набагато страшніше».

«Так вийшло, що я крім сайту «Динамоманія» ніяких українських спортивних сайтів ніколи не читав. Але навіть там були шизофреніки, які розповідали, що ми обов'язково станемо чемпіонами. Не було ніяких підстав сподіватися на це з цим тренером. Жодних, просто нуль! Ось це найстрашніше».

«Зараз побачимо, буде новий сезон, новий тренер, який сам тільки розпочинає, який ще буде вчитися, звичайно. Багато людей вважають, і я, в принципі, поділяю цю думку, що варто все-таки вчитися на інших командах. Але таким було рішення президента, у якого до цього було багато рішень емоційних, невиправданих і просто неправильних, як, наприклад, призначення Блохіна. Але зараз обставини так складаються. Зараз є хороша «відмазка»: сюди ніхто не поїде. Саме зараз. Раніше не поїде, бо рівень чемпіонату якийсь не такий. Завжди щось можна сказати, щоб виправдати власну бездіяльність».

«Чи вірю я в світле майбутнє київського «Динамо»? Я вірю лише в те, що незалежно від того, перебуваю я в Києві або не в Києві, я куплю абонемент на матчі «Динамо», буду ходити на матчі, де б вони не були. Якщо в Києві, то в Києві, на виїзді - значить на виїзді. Ось в це я буду вірити завжди, а все інше від нас вболівальників не залежить», - сказав Джулай.