Півзахисник київського «Динамо» та збірної Нідерландів Джермейн Ленс в інтерв'ю вітчизняним ЗМІ розповів про настрій на боротьбу за місце в основі голландської збірної.
«Звичайно, я думав про те, що можу знову пропустити великий турнір (
Ленс не грав на ЧС-2010 і Євро -2012
-прим. Ред
.). Я переживав, коли тренер оголошував список футболістів, які не будуть грати в Бразилії. Для мене добре, що ситуація, змінилася».«В Україні я вже дещо чув про нову систему національної команди, котру ми сповідуватимемо на чемпіонаті в Бразилії. Приєднавшись до збірної, пререконався в цьому особисто. Ця система скорочує атакуючий потенціал команди, адже ми гратимемо лише в два нападники.
Такі корективи не стануть для мене проблесними, я дуже добре працюватиму на тренуваннях. Але коли ваша команда грає в два нападники, а в наявності є Арьєн Роббен і Робін ван Персі, то, ясна річ, що грати будуть вони. Я зроблю все можливе, щоб виграти у них конкуренцію за місце в основному складі.
Я хотів би провести цей ЧС в основі своєї збірної, але тепер мені здається, що цього не станеться. Я взяв участь в більшості матчів відбіркового циклу, але це не дає мені жодних гарантій. Зараз головний тренер розраховує на всіх в рівній мірі. Від футболістів вимагається щоденно доводити свою спроможність грати в основі. Я повинен вірити в це і кожну ігрову хвилину, що у мене буде, я повинен намагатися змінити ситуацію. Я дуже мотивований і розумію, що все залежить тільки від мене».