Новий головний тренер «Анжі» Сергій Ташуєв привів чотирьох футболістів донецького «Металурга» на перший тренувальний збір махачкалінцев, повідомляє sportbox.ru.
У Кисловодськ відправляться захисник і капітан донецького клубу В'ячеслав Чечер, півзахисники Сергій Болбат, Сергій Каретник та Джордже Лазич.
Нагадаємо, що Ташуєв підписав контракт з «Анжі» за схемою «1+1». Попередньою командою фахівця був якраз донецький «Металург».