Ленс: «Зараз у Києві безпечно, тому туди навіть їдуть люди з інших регіонів»

Динамо Київ 4 Червня, 12:47
Голландський вінгер київського «Динамо» Джермейн Ленс розповів про криваві події у Києві минулої зими та визнав, що сезон для нього вийшов особливим.

Голландський вінгер київського «Динамо» Джермейн Ленс розповів про криваві події у Києві минулої зими та визнав, що сезон для нього вийшов особливим.

«Коли я прийшов в «Динамо», то не міг передбачити ту ситуацію, що склалася в країні. Іноді ми навіть були змушені грати матчі далеко від дому, хоча якщо ви включали телевізор, то самі маєте все знати. Ситуація в Києві була дуже неспокійною десь з січня і по лютий, поки президент був у місті. Але коли ж він покинув столицю, то відразу все заспокоїлося. Зараз у Києві безпечно, тому туди навіть їдуть люди з інших регіонів.

У період, коли Київ був у вогні, друзі і родичі з Нідерландів постійно дзвонили, аби дізнатися про ситуацію в Україні. Звичайно, не кожен гравець, який їде грати закордон, відчуває подібне. Вважаю, ця ситуація - важлива частина мого життєвого досвіду.

Що стосується самого футболу, то сезон я починав на позиції лівого вінгера, а потім, коли у команді почався складний період, потрібно була грати у більш оборонному стилі, тому я почав більше грати на правому фланзі. Це не моя позиція. Але з іншого боку, я грав скрізь. Я думаю, що вийшов непоганий сезон. Принаймні, особливий так точно», -

з поспішкою додав Джермейн Ленс у інтерв'ю

fcupdate.n

l
.