На Донбасі почалися арешти фанатів «Шахтаря»

Футбол України 4 Червня, 13:16
У Маріуполі почали затримувати фанатів футбольного клубу «Шахтар».

Про це повідомляє directpress.ru, посилаючись на ЖЖ місцевої мешканки, чийого племінника також забрали в штаб «ДНР».

Як наголошується в повідомленні, молодик, який є членом фан-клубу донецького «Шахтаря», зателефонував своїй мамі і встиг тільки повідомити: «Нас забирають». Родичі зниклого звернулися в міліцію - там дійшли висновку, що хлопець потрапив у «трепетні і люблячі руки ДНР» і відмовилися що-небудь робити.

Мама і тітка хлопця змушені були піти в штаб «республіки» на Георгіївську - в «прекрасне приміщення, живописно завалене сміттям, яке радо зустріло (крім запаху алкоголю і гниття) десятком представників ДНР, що безумовно, імітувало горезвісну глубокомисленность». До жінок вийшла «сувора особистість» у Балаклаві і пішли запитання про те, коли і за яких обставин хлопець вступив у фан-клуб і де вони були влітку минулого року.

Після цього вийшла представниця штабу, яка звернулася з проханням про пожертвування і яка відзначила, що «вони ж не звірі, племінника віддадуть», розповідає автор статті. При собі у жінок були тільки 56 грн, за які був поставлений ​​підпис у відомості.

Молоду людину нарешті випустили - без взуття, телефону і гаманця з 15 грн. Колишній бранець розповів, що в штабі знаходяться ще 10 дорослих чоловіків, яких постійно допитують. У нього самого ж цікавилися, хто із знайомих був в Одесі, а також про фан-клуб «Шахтаря».