Член тренерського штабу дніпропетровського «Дніпра» Сергій Нагорняк поділився очікуваннями від майбутнього чемпіонату України.
«
На чемпіонство будуть претендувати чотири команди - «Шахтар», «Дніпро», «Динамо» і «Металіст». У минулому сезоні «Шахтар» виглядав не дуже впевнено, але виграв ігри, які повинен був виграти. «Дніпро» ж втратив очки. Але «Шахтар» вже не та команда, якою була в позаминулому чемпіонаті, коли змітала все на своєму шляху. У «Шахтаря» поки немає цілісної гри. Там не так все просто. Тим більше, якщо їм не дозволять грати в Донецьку...», - відзначив Нагорняк під конференції на
sport.ua
.