Захисник донецького «Шахтаря» В'ячеслав Шевчук розповів, де проводить свою відпустку.
«Зараз я в Греції з дружиною, дитиною і тещею. Відпочивати, звичайно, добре, але от думки про Донецьк не дають повністю розслабитися. Дивимося з родиною постійно новини, переживаємо, чекаємо звісток з Донбасу. Навіть і не знаємо, коли і як додому повертатися», - сказав Шевчук
«Та й що тут нудьгувати - і так щодня тренуюся. З такою ситуацією у нас на Донбасі навіть не буду стежити за мундіалем у Бразилії. Хіба тут до чемпіонату світу? Ми зараз телевізор включаємо, тільки щоб новини подивитися. Для нас найважливіше, щоб вдома все заспокоїлося і нарешті був мир!"- зазначив Шевчук