Екс-футболіст «Динамо» покинув «Мінськ»

Динамо Київ 4 Червня, 18:34
У середу, 4 червня, за обопільною згодою сторін був розірваний контракт з українським легіонером «Мінська» Дмитром Коркішком.

Півзахисник Дмитро Коркішко прийшов в столичний клуб у міжсезоння. Він провів за білоруську команду у поточному чемпіонаті в семи іграх 395 хвилин на поле, не забивши жодного голу.