Ультрас «Карпат» поїхали воювати із сепаратистами

Футбол України 4 Червня, 19:08
Представники ультрас-руху львівських «Карпат» поїхали воювати із сепаратистами у Східній Україні





«Представники зелено-білих також ведуть боротьбу на сході України проти колорадської зарази. Як в лавах Національної Гвардії, та і в лавах армійських з'єднань. Побажаймо нашим хлопцям удачі і якнайшвидше з перемогою повернутись до своїх рідних і близьких. Величезна повага вам. Ви наша гордість», -

йдеться у повідомленні на офіційній сторінці ультрас «Карпат» ВКонтакте.





Нагадаємо, що ультрас «Динамо» Київ також вирушили на боротьбу з терористами на допомогу батальйону

«Азов»