Як повідомляє Еспресо.TV, за інформацією джерел, наближених до керівництва ФК «Динамо» (Київ), останніми днями президент ФФУ Анатолій Коньков добивався аудієнції у віце-президента УЄФА Григорія Суркіса.
Повідомляється, що Конькову нарешті дали «добро» і він з'явився на території стадіону «Динамо» вчора (4 червня) близько 18-ої години, де в офісі клубу відбулася зустріч із попереднім керманичем ФФУ. Предмет перемовин невідомий.