Юнес БЕЛАНДА: «Команда відчула слабкість «Шахтаря», але…»

Динамо Київ 5 Серпня, 12:42
Півзахисник «Динамо» Юнес Беланда забив свій перший гол за «біло-синіх» та дав свій коментар матчу з «Шахтарем».

Півзахисник «Динамо» Юнес Беланда забив свій перший гол за «біло-синіх» та дав свій коментар матчу з «Шахтарем».

- Після швидкого пропущеного гола нам вдалося зібратися, й у першому таймі ми виглядали сильнішими. Але в другому розслабилися, звідси й такий результат.



- Олег Блохін стверджує, що причина поразки – в недостатній зіграності. Ви погоджуєтеся з цією думкою?



- Так, звичайно, в нас багато нових гравців, і нам потрібен час, щоб добре зігратися.



- Чому команда зменшила темп у другому таймі?



- Довгі передачі гравців «Шахтаря» поставили нас у скрутну ситуацію. Вони забили швидкий гол після довгого пасу. Ми були не зовсім готові до такої гри у виконанні суперника.



- Це перше українське «класико» у вашій кар'єрі. Які відчуття?



- Усі футболісти люблять такі матчі. Це був хороший матч сильних суперників.



- Ваш гол став яскравою плямою в цій поразці. Ви задоволені цим голом?



- Команда програла, тому він нічого не вартий.



- Чи могло «Динамо» відібрати очки в «Шахтаря» у сьогоднішньому матчі?



- Звичайно, команда відчула слабкість «Шахтаря», що ми можемо забивати голи, можемо виграти. Але, на жаль, ми не реалізували цю можливість.