Данило Сілва: «Разом із дружиною проводимо відпустку в Києві». ФОТО

Динамо Київ 5 Червня, 14:06
Данило Сілва став, мабуть, єдиним із гравців «Динамо», який весь вільний час в період міжсезоння проводить в Києві.

5 червня бразилець взяв участь у спільній акції ФК «Динамо» та компанії АМАКО, де розповів про свою відпустку.

- Моя дружина перебуває на шостому місяці вагітності, лікарі не рекомендували їй далекі перельоти до Бразилії та назад. Тому вирішили залишитися в Києві. Добре, що зараз тепло, красива природа. Нам тут подобається, хоча за Бразилією, звісно, сумую.

- Як проводите час, напевно, незвично, коли перебуваючи в Києві не потрібно нікуди поспішати?

- Справді, це трохи незвично. П'ять разів на тиждень я приїжджаю на базу в Конча-Заспу. Ходжу до тренажерної зали, бігаю. Решту часу присвячую дружині, просто відпочиваю.

- Є час підбити підсумки минулого сезону, чим він для вас запам'ятався?

- Шкода, але назвати його вдалим ніяк не можу. Не виграли чемпіонат України, рано вилетіли з Ліги Європи. Що радує, це гра в останніх чотирьох матчах. Помітно, що Сергій Ребров добре попрацював з командою. Це додає оптимізму, що все у нас буде добре. Ну, і завойований Кубок України, він для мене став першим в кар'єрі!