«Однозначно треба залишити 16 команд! Хоча, думаю, при нинішній ситуації в Україні, 18 команд в чемпіонаті - ідеальна кількість. Головне, щоб усі вони були фінансово забезпеченими» -
повідомив у своєму інтерв`ю ukrfootball.ua Павлов.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Однозначно треба залишити 16 команд! Хоча, думаю, при нинішній ситуації в Україні, 18 команд в чемпіонаті - ідеальна кількість. Головне, щоб усі вони були фінансово забезпеченими» -
повідомив у своєму інтерв`ю ukrfootball.ua Павлов.