Микола Павлов: «18 команд - ідеальна кількість»

Футбол України 5 Червня, 14:10
Головний тренер «Ілічівця» Микола Павлов поділився своїми міркуваннями з приводу оптимальної кількості футбольних клубів головного чемпіонату України - Прем`єр Ліги.

«Однозначно треба залишити 16 команд! Хоча, думаю, при нинішній ситуації в Україні, 18 команд в чемпіонаті - ідеальна кількість. Головне, щоб усі вони були фінансово забезпеченими» -

повідомив у своєму інтерв`ю ukrfootball.ua Павлов.