«Зрозуміло, що Мануель Нойєр зараз дуже добре грає. Відмінний кіпер.
Дуже високий рівень демонструє Джо Харт.
Але найбільше мені імпонує гра бельгійця Тібо Куртуа. На мій погляд, він зараз кращий».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Зрозуміло, що Мануель Нойєр зараз дуже добре грає. Відмінний кіпер.
Дуже високий рівень демонструє Джо Харт.
Але найбільше мені імпонує гра бельгійця Тібо Куртуа. На мій погляд, він зараз кращий».