- Як вам офіційний гімн Кубка світу? - цікавимося у відомого ведучого, письменника, вокаліста гурту ТНМК Олександра Фоззі Сидоренка.
- «Я не чув його. Як правило, вони не цікаві. Це такий собі офіціоз.
- А неофіційний, авторами якого стали українські ультрас?
- «Цей гімн я чув. Чому він так полюбився українцям? Це вже політичне питання. Я не політолог і не можу про це говорити».
- Чому ультрас так полюбили «Воїнів світла» «Ляпіса Трубєцкого»?
- «Це хороша пісня. Вона була дуже вчасною і прекрасно виконала свою функцію. Шкода, що «Ляпіси» закінчують офіційну діяльність. Сподіваюся, що це не кінець, адже гурт справді чудовий. І пісня така ж».
- Будете слідкувати за турніром?
- «Я щодня буду вести футбольне шоу на УТ-1. Поки все готується. Прем'єра відбудеться наступного четверга. Хочеться, щоб шоу не було схоже на УТ-1 в канонічному розумінні».
- Які у вас очікування від Кубка світу?
- «Для мене з дитинства чемпіонат світу з футболу — це головна подія. Жодні Олімпіади і поруч не лежали. А цього разу якось... Не скажу, що не до того, але акценти інші. Зрозуміло, що я буду дивитися матчі, адже це пов'язано з роботою у проекті. Тому переглядатиму ігри вдвічі уважніші, буду робити якісь нотатки, але це, мабуть, перший такий турнір, за яким я буду слідкувати впівока, навіть працюючи».
- У Бразилії зіграє збірна Росії. Потрібно відокремлювати політику і спорт?
- «Це неможливо зробити. Як людина, яка буде працювати під час чемпіонату світу в ефірі, я маю забути про власні, скажімо так, забобони. З того часу, як виникла збірна України, я за Росію не вболіваю».
- Напевне, цього разу з вами буде солідарна майже вся Україна.
- «Дай Бог. Головне, щоб більшість українців розуміли, що відбувається і в який спосіб».
- Були заклики не пустити збірну Росії на Кубок світу-2014.
- «Це неможливо. Росіяни вибороли право грати у Бразилії. Прецедент з Югославією — інший. У балканців не було нафти з газом і такого лоббі. Хочеться, щоб з'явилося питання, щодо організації Кубка світу-2018. Всі прекрасно розуміють, в який спосіб домовляються про такі речі. Було б добре, якби якийсь журналіст-супергерой це розкопав. Тоді з'явився б додатковий важіль у боротьбі з опонентом. Це було б цікаво.
Раз росіяни вийшли на чемпіонат світу, то хай грають. І хай перемагає сильніший. Але вболівати за них неможливо».
Нагадаємо, Кубок світу триватиме у Бразилії з 12 червня по 13 липня.