«Склад «Динамо» укомплектований досить-таки добре. Якщо зміни й потрібні, то лише позиційні. Але ми з Сергієм Станіславовичем розглядаємо багатьох футболістів, котрі повернуться з оренди, а також молодих гравців, які подають надії і вже включаються до першої команди. На першому зборі ми переглянемо всіх кандидатів і визначимося, чи потрібно посилення і для яких позицій», - сказав Михайличенко каналу «Футбол 1».
Олексій Михайличенко: «На першому зборі визначимося, чи потрібні підсилення»
Спортивний директор «біло-синіх» Олексій Михайличенко розповів про те, яким чином розглядатимуться варіанти підсилення команди.