Одним з питань, яке розглядатимуть на засіданні Виконкому ФФУ, буде дата і місце проведення матчу за Суперкубок України між «Динамо» та «Шахтарем».
Як повідомляє tribuna.com з посиланням на телеканал «Футбол 1», матч, швидше за все, відбудеться на «Арені Львів».
Нагадаємо, що попередньо матч повинен відбутися 23 липня.