Чемпіон Сербії «Црвена Звезда», кольори якої захищає колишній футболіст «Динамо», виключена з Ліги Чемпіонов-2014/15 у зв'язку з порушенням правил УЄФА з ліцензування клубів і фінансового «фейр-плей».
Як повідомляє офіційний сайт УЄФА, протягом десяти днів клуб може опротестувати рішення в Спортивному арбітражному суді у Лозанні.
Проте у найближчі дні старший слідчий з фінансового контролю клубів може відкрити справу стосовно Футбольного союзу Сербії за підозрою в порушенні регламенту ліцензування при видачі ліцензії цьому клубу.