Як вже повідомлялося, сьогодні відбулося чергове засідання Виконкому ФФУ, на якому, в числі іншого, було вирішено, що матч за Суперкубок України між київським «Динамо» і донецьким «Шахтарем», відбудеться 22 липня в Києві чи Львові.
У рамках цього ж рішення Виконком ФФУ наказав клубам «Динамо» і «Шахтар» самим визначитися, де ж у підсумку відбудеться цей поєдинок.