«Динамо» і «Шахтар» самі вирішать, де відбудеться матч за Суперкубок України

Динамо Київ 6 Червня, 19:38
Як вже повідомлялося, сьогодні відбулося чергове засідання Виконкому ФФУ, на якому, в числі іншого, було вирішено, що матч за Суперкубок України між київським «Динамо» і донецьким «Шахтарем», відбудеться 22 липня в Києві чи Львові.

Як вже повідомлялося, сьогодні відбулося чергове засідання Виконкому ФФУ, на якому, в числі іншого, було вирішено, що матч за Суперкубок України між київським «Динамо» і донецьким «Шахтарем», відбудеться 22 липня в Києві чи Львові.

У рамках цього ж рішення Виконком ФФУ наказав клубам «Динамо» і «Шахтар» самим визначитися, де ж у підсумку відбудеться цей поєдинок.