Дмитро Селюк: «Райола зробив так, щоб Вайсс не підписав контракт з «Динамо»

Динамо Київ 6 Червня, 20:33
Футбольний функціонер Дмитро Селюк розповів, що трансфер Володимира Вайсса у «Динамо» зірвався через футбольного агента Міно Райоли.

«Коли Володимир Вайсс був у «Манчестер Сіті», я домовився, що він перейде в київське «Динамо». Він вже приїхав до Києва підписувати контракт, а Райола зробив так, щоб він нічого не підписав. У результаті «Манчестер Сіті» віддав Вайсса у безкоштовну оренду в «Еспаньол», потім Міно обдурив англійський клуб і повів його в «Пескара», яка вилетіла в другу лігу. І де зараз Вайсс? У Катарі. Молодий футболіст йде в Катар, бо гроші» ,

- цитує Селюка «eurosport.ru»

.