Екс-форвард хаківського «Металіста»
а нині нападник казанського «Рубіна» Марко Девіч, розповів про те, що чемпіонат Росії є більш цікавим для нього ніж українська першість.
«В чемпіонаті Росії команди більш рівні. Тут лідер може поступитись аутсайдеру, і це нормально. В Україні розрив у класі між топ-командами та середнячками дуже великий», - підсумував Марко.