Ультрас «Динамо» допомогли військовим

Динамо Київ 7 Червня, 05:30
Ультрас київського «Динамо» допомогли військовим, які лежать у госпіталі.

«Сьогодні відреагували на прохання студентів-активістів з Ірпеня допомогти військовим, які лежать в госпіталі. Як виявилось, ніхто нічого з медикаментів за добу не приніс. Тож ми закупили частину ліків та через знайомого передали їх волонтерам.

Ще раз нагадуємо, що в цей складний час ніхто не має права залишатися осторонь. Робіть добрі справи - все повертається», - повідомляє

kcs.kiev.ua

Деталі: https://vk.com/moloda_nacia?w=wall-55641533_2989%2Fall.