«Я був би дуже радий знову грати в «Греміо». Я вже знаю цей клуб, знаю місто, тут у мене залишилося багато друзів», - сказав Бертольйо
Агент Бертольйо Вальтер Цирне розповів, що він отримав запити щодо гравця від клубів з Сан-Паулу і Ріо-де-Жанейро, але його відповідь для всіх була однаковою: потрібно домовлятися з «Динамо», повідомляє dinamo.in.ua, посилаючись на FutNet.