ПСВ не горить бажанням їхати до Києва

Динамо Київ 8 Червня, 14:38
Як уже повідомлялось, цього літа «Динамо» може провести товариський матч з ПСВ. За словами президента столичного клубу Ігоря Суркіса, такий матч може відбутися в Києві.

Як уже повідомлялось, цього літа «Динамо» може провести товариський матч з ПСВ. За словами президента столичного клубу Ігоря Суркіса, такий матч може відбутися в Києві.

Тим не менш, як повідомляє

VoetbalPrimeur

, голландський клуб волів би скасувати цю зустріч, оскільки вона може не вписатися в план підготовки команди до нового сезону. Втім, не виключено, що гра все-таки відбудеться 12 липня.