Денис Бойко вже гравець «Дніпра»?

Динамо Київ 8 Червня, 14:42
Виконавчий директор «Дніпра» Андрій Русол розповів, як йдуть переговори з «Динамо» про викуп контракту орендованого голкіпера Дениса Бойка.





- Процес на фінішній прямій. Обговорюємо деталі особистого контракту, -

сказав Русол в інтерв'ю неофіційному сайту «Дніпра».