Ігор Бєланов: «Припускаю, що гравці «Динамо» навмисно «сплавили» Блохіна»

Динамо Київ 8 Червня, 15:22
Легендарний нападник київського «Динамо, володар «Золотого м'яча» Ігор Бєланов прокоментував звільнення Блохіна з «Динамо».

Легендарний нападник київського «Динамо, володар «Золотого м'яча» Ігор Бєланов прокоментував звільнення Блохіна з «Динамо».

- Чого, на ваш погляд, не вистачило Блохіну, як тренеру?

- Олег Блохін, як людина, майже два десятки років відіграла в динамівській футболці, давно мріяв знову опинитися в рідному клубі - вже в новій ролі. Покинув збірну України заради милого серцю «Динамо», він прийняв команду не в найкращий час - після тренерської чехарди та ігрового спаду.

Йому набагато легше було б і далі продовжувати роботу в національній команді, тим більше, що в ній у Блохіна складалося все здорово - на чемпіонаті світу 2006 року Україна увійшла до вісімки кращих, а відбірковий цикл майбутньої світової першості в Бразилії почала з яскравої гри і почесної нічиєї з Англією на легендарному «Уемблі».

Але Олег якраз з тієї плеяди людей, які не бояться труднощів. Здавалося б, у роботі з придбаними за багато мільйонів доларів кваліфікованими легіонерами у нього не повинно виникнути проблем, проте в процесі створення колективу він довгий час перебував під загрозою відставки.



- Ви вважаєте, що з відставкою Блохіна в «Динамо» все налагодиться?

- Час покаже. Вважаю, що справа була не в тренері, а в іншому - щось не так було всередині колективу. Характерним прикладом цьому моєму висновку може слугувати хоча б такий важливий факт, як прихід в кінці сезону Мбокані на розмову до президента клубу Ігоря Суркіса. Виходить, що не керівник «Динамо», а гравці самі вирішують, хто для них «кращий» тренер!

Хіба це правильно? Не виключаю, що гравці могли просто «сплавити» Блохіна, який, як представник «старої школи», був вимогливий по відношенню до гравців... так само, як і до себе!