Сергій Ковалець: «Футболісти грали для країни, для вболівальників»

Динамо Київ 8 Червня, 18:43
Головний тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець прокоментував перемогу над збірною Латвії у матчі кваліфікації Євро-2015.

- Чи вірили ви, що вдасться вирвати перемогу у цьому матчі?

- Звичайно. Я хочу привітати гравців, всю країну з хорошою грою. Футболісти грали для країни, для вболівальників. Гра була якісною, у нас було багато хороших моментів.

Латвія - дисциплінована команда, у них добре зіграв воротар. Я думаю, що гра сьогодні сподобалася і вболівальникам на трибунах, і тим, хто дивився матч по телебаченню.

Потрібно віддати належне гравцям - такий марафон. 25 днів: 3 матчі і тренування. Всі вже у відпустці. Гравці дуже професійно поставилися. Хочу також подякувати клубам - у нас хороший потенціал, щоб рухатися вперед.

- Чи задоволені ви сімома очками в цих трьох матчах?

- Так, -

сказав Ковалець в ефірі телеканалу «Футбол 1».