- Чи вірили ви, що вдасться вирвати перемогу у цьому матчі?
- Звичайно. Я хочу привітати гравців, всю країну з хорошою грою. Футболісти грали для країни, для вболівальників. Гра була якісною, у нас було багато хороших моментів.
Латвія - дисциплінована команда, у них добре зіграв воротар. Я думаю, що гра сьогодні сподобалася і вболівальникам на трибунах, і тим, хто дивився матч по телебаченню.
Потрібно віддати належне гравцям - такий марафон. 25 днів: 3 матчі і тренування. Всі вже у відпустці. Гравці дуже професійно поставилися. Хочу також подякувати клубам - у нас хороший потенціал, щоб рухатися вперед.
- Чи задоволені ви сімома очками в цих трьох матчах?
- Так, -
сказав Ковалець в ефірі телеканалу «Футбол 1».