Екс-динамівець став переможцем «Голосу Країни». ВІДЕО

Динамо Київ 9 Червня, 08:33
Колишній гравець київського «Динамо» Ігор Грохоцький, який завершив виступи за київський клуб через травму спини, переміг у шоу телеканалу 1+1 «Голос Країни».

Підопічний Святослава Вакарчука Ігор Грохоцький переміг у суперфіналі четвертого сезону вокального шоу «Голос Країни. Перезавантаження».

Ігор є уродженцем села Центральне, Київської області.

Профіль Грохоцького на сайті ФФУ.